Rose's Normandy Vista Studio Apartment

מארח מצטיין

נכס שלם מסוג יחידה להשכרה באירוח של Rose

  1. 2 אורחים
  2. סטודיו
  3. 1 מיטה
  4. 1 חדר רחצה
כל הבית
כשתזמינו דירה, הנכס כולו יעמוד לרשותכם.
נקי לפי סטנדרט ניקיון מחמיר
המארח/ת התחייב/ה לתהליך הניקיון המחמיר בן 5 השלבים של Airbnb.
צ'ק-אין עצמי
אפשר לעשות צ'ק-אין בעזרת לוח המקשים.
מיקום מעולה
90% מהאנשים שהתארחו לאחרונה בנכס הזה נתנו למיקום דירוג של 5 כוכבים.
This private, light and comfortable studio apartment located in a nice residential neighborhood is within walking distance to dining and shopping and only minutes to many more options, the airport, Des Moines Marina, Seahurst Beach, Alki Beach and downtown Seattle. Don't want to drive? You'll be only a block away from a bus stop that will take you directly into downtown or connect you to busses going elsewhere at the transit center. The major freeways are only a few minutes away as well.

אזורים נגישים לאורחים
Access to the apartment is located via the south driveway of the property. There is a 3-light lamppost at the bottom of the driveway with one bulb being a shade different from the other two so you can't miss it...

איפה תישנו?

אזור חדר שינה
1 מיטה זוגית רחבה

מה המקום הזה מציע

מטבח
Wi-Fi
חניה בכביש גישה בחינם בשטח הנכס – 1 מקום חניה
טלוויזיה עם חבילת כבלים בסיסית
מיזוג אוויר
אמבטיה
קמין פנימי
שמירת מזוודות ותיקים
מייבש שיער
מצלמות אבטחה בנכס

בחירת תאריך לצ'ק-אין

כדי לקבל את המחיר המדויק צריך להוסיף את תאריכי הנסיעה
צ'ק-אין
הוספת תאריך
צ'ק-אאוט
הוספת תאריך

4.96 out of 5 stars from 84 reviews

ניקיון
דיוק
תקשורת
מיקום
צ'ק-אין
תמורה

איפה תהיו

דה מוין, וושינגטון, ארצות הברית

SITES AND EVENTS
Local Normandy Park events – www.normandyparkwa.gov/arts-commission-events
*Note that the free concerts and events at Marvista Park are 3 blocks from the house.
5th Avenue Theater – Check out what’s playing at www.5thavenue.org
Paramount Theater – Check out what’s playing at www.stgpresents.org/paramount
Benaroya Hall – Check out what’s happening at www.seattlesymphony.org/benaroyahall
McCaw Hall – Check out what’s playing at www.mccawhall.com
Seattle Art Museum – Check out what’s on exhibit at www.seattleartmuseum.org
Pike Place Market – See all the Market has to offer at www.pikeplacemarket.org
Space Needle – (soon to have the first and only revolving glass floor!) www.spaceneedle.com
Museum of Pop Culture – See what you can expect at www.mopop.org
Seattle Waterfront – See all you can do at Seattle’s beautiful waterfront!
Activities and events at Waterfront Park – www.seattle.gov/parks/find/downtown-parks
Ride the Great Wheel – www.seattlegreatwheel.com
Argosy Cruises – www.argosycruises.com
Victoria Clipper – www.clippervacations.com
Miner’s Landing at Pier 57 – www.minerslanding.com
Aquarium – www.seattleaquarium.org
Whale watching – www.clippervacations.com/whale-watching
Ferry schedule – www.wsdot.com/ferries/schedule/scheduledetailbyroute.aspx?route=sea-br
Seattle Japanese Garden – www.seattlejapanesegarden.org
Chihuly Garden and Glass – www.chihulygardenandglass.com
Museum of Flight – www.museumofflight.org
Snoqualmie Falls – www.snoqualmiefalls.com
Ifly – www.iflyworld.com/seattle
Acme Bowl – www.acmebowl.com
Family Fun Center – www.fun-center.com/tukwila
Casinos (30 minute to 2 hour drives depending on traffic and usually good, free entertainment):
Mukelshoot (30-40 minutes southeast in Auburn) – www.muckleshootcasino.com
Snoqualmie (30-40 minutes east in North Bend/Snoqualmie) – www.snocasino.com
Emerald Queen (2 locations 20-40 minutes south on I-5 in Fife/Tacoma) – www.emeraldqueen.com
Tulalip (2 hours North on I-5 in Tulalip) – www.tulalipresortcasino.com
Outlet Malls
Seattle Premium Outlets (Next to Tulalip Casino) www.premiumoutlets.com/outlet/seattle
Outlet Collection (30-40 minutes southeast in Auburn) www.outletcollectionseattle.com/stores
Seahurst Beach – www.burienwa.gov/cms/one.aspx?portalId=11046019&pageId=11992093
Alki Beach – www.seattle.gov/parks/find/parks/alki-beach-park
Mt. Rainier National Park – www.nps.gov/mora/index.htm
Mt. St. Helens – www.mountsthelens.com
Olympic National Park – www.nps.gov/olym/index.htm

באירוח Rose

  1. תאריך הצטרפות: מרץ 2018
  • 84 ביקורות
  • זהות מאומתת
  • מארח מצטיין

Rose ברשימת המארחים המצטיינים

מארחים מצטיינים הם בעלי ניסיון רב ודירוג גבוה, והם מחויבים לספק לאורחים חוויות אירוח מעולות.
  • שיעור תגובה: 100%
  • זמן תגובה: בתוך שעה
כדי להגן על התשלום שלכם, אף פעם אל תעבירו כסף או תנהלו תקשורת מחוץ לאתר או לאפליקציה של Airbnb.

דברים שחשוב לדעת

כללי הבית

צ'ק-אין: גמיש
צ'ק-אאוט: 13:00
צ'ק-אין עצמי עם לוח מקשים
ללא עישון
לא מקבלים בעלי חיים
ללא מסיבות או אירועים

בריאות ובטיחות

מחויבים לתהליך הניקיון המחמיר של Airbnb. להציג יותר
בכפוף להנחיות של Airbnb בנוגע לריחוק חברתי ולכל הקשור לקורונה
מצלמת אבטחה/מכשיר הקלטה להציג יותר
גלאי פחמן חד-חמצני
גלאי עשן

מדיניות ביטולים