Self-contained flat in Meltham, near Holmfirth.

4.78

נכס שלם מסוג בית דירות באירוח של Zoe

2 אורחים, 1 חדר שינה, 1 מיטה, 1 חדר רחצה
כל הבית
כשתזמינו בית דירות, הנכס כולו יעמוד לרשותכם.
נקי לפי סטנדרט ניקיון מחמיר
המארח/ת התחייב/ה לתהליך הניקיון המחמיר בן 5 השלבים של Airbnb.
צ'ק-אין עצמי
אפשר לעשות צ'ק-אין בעזרת הכספת למפתחות.
מיקום מעולה
100% מהאנשים שהתארחו לאחרונה בנכס הזה נתנו למיקום דירוג של 5 כוכבים.
Bright, cheerful apartment in Meltham, with beautiful scenery and very close to the popular town of Holmfirth. Both Manchester and Leeds are easily accessible by car or train. The Derbyshire Peak District is just a few miles away. We are welcoming and friendly and can provide plenty of useful information about the area, which is excellent walking and cycling country. There are some amazing walks only a few minutes walk from the apartment, which has a very pleasant outlook.

הנכס
The apartment has its own private entrance approached from the left side of the house. Disabled access is possible with a stair lift and 32" wide internal doors. Do note that there is a step up into the property. There is a grab handle by the access door. Parking space is available on the left side of the house driveway.

איפה תישנו?

חדר שינה
1 מיטה זוגית

מה המקום הזה מציע

מטבח
Wi-Fi
חניה בכביש גישה בחינם בשטח הנכס – 1 מקום חניה
טלוויזיית HD בגודל 32 אינץ'
מכונת כביסה – בבניין
אמבטיה
חצר אחורית
מייבש שיער
מקרר של חברת Zanussi
אין בנכס: גלאי פחמן חד-חמצני

נגישוּת

שביל כניסה מואר היטב
כניסה רחבה לאורחים

בחירת תאריך לצ'ק-אין

כדי לקבל את המחיר המדויק צריך להוסיף את תאריכי הנסיעה
צ'ק-אין
הוספת תאריך
צ'ק-אאוט
הוספת תאריך

4.78 out of 5 stars from 37 reviews

ניקיון
דיוק
תקשורת
מיקום
צ'ק-אין
תמורה

איפה תהיו

Holmfirth, West Yorkshire, בריטניה

Meltham is a small friendly town with shops, cafes and restaurants . It has excellent transport links. The area is well known for The Marsden Jazz and Holmfirth Folk Festivals. There are lots of local events in the Kirklees area. Easy access into Derbyshire, The Lake District and The Dales.

באירוח Zoe

  1. תאריך הצטרפות: אפריל 2014
  • 37 ביקורות
I have just retired after 28 years in post-16 education. My husband Phil and I love travelling and often use airbnb ourselves as visitors. I enjoy meeting new people, gardening, reading and walking.

במהלך השהייה

We aim to help as much as possible providing useful information on the area, places to go and activities to do. We will respect our guests need for privacy.
  • שיעור תגובה: 100%
  • זמן תגובה: בתוך שעה
כדי להגן על התשלום שלכם, אף פעם אל תעבירו כסף או תנהלו תקשורת מחוץ לאתר או לאפליקציה של Airbnb.

דברים שחשוב לדעת

כללי הבית

צ'ק-אין: אחרי 15:00
צ'ק-אאוט: 12:00
צ'ק-אין עצמי עם תיבה עם מנעול
לא מתאים לילדים ולתינוקות
ללא עישון
לא מקבלים בעלי חיים
ללא מסיבות או אירועים

בריאות ובטיחות

מחויבים לתהליך הניקיון המחמיר של Airbnb. להציג יותר
בכפוף להנחיות של Airbnb בנוגע לריחוק חברתי ולכל הקשור לקורונה
אין גלאי פחמן חד-חמצני
גלאי עשן

מדיניות ביטולים

אפשרויות נוספות באזור Holmfirth

מקומות אירוח נוספים באזור Holmfirth: